foto1
Bo to jest właśnie XXXI
foto1
Tutaj będziesz umiał nawet mówić wierszem
foto1
U nas się pobawisz
foto1
I nauczysz wiele
foto1
W sercu pozostaną wspomnienia... Przyjaciele


OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

OLIMPIADY –  LAUREACI, FINALIŚCI, AWANS DO ETAPU POZASZKOLNEGO

Nazwa olimpiady

Uczestnik

Klasa

Osiągnięcie

Opiekun

Olimpiada Języka Francuskiego

Samy Hidane

Ib

Finalista etapu centralnego

mgr Dominika Przytulska

Olimpiada Wiedzy o Biznesie i Innowacjach

Jędrzej Soliński

IIIa

Finalista etapu centralnego

mgr Szymon Pytel

Olimpiada Języka Francuskiego

Marcin Jatczak

IIIb

Awans do etapu okręgowego

mgr Dominika Przytulska

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Patryk Knap

IIIe

Awans do części ustnej etapu okręgowego

mgr Sławomir Kaczmarek

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Kacper Piotrowicz

IIIa

Awans do etapu okręgowego

dr Jacek Mańko

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Patryk Mielczarek

IIIa

Awans do etapu okręgowego

dr Jacek Mańko

Olimpiada Matematyczna

Tomasz Józefiak

IIIa

Awans do etapu okręgowego

dr Jacek Mańko

Olimpiada Matematyczna

Michał Dybowski

IIId

Awans do etapu okręgowego

mgr Anna Łodziewska-Zalasa

Olimpiada Historyczna

Szymon Dębski

Ie

Awans do etapu okręgowego

mgr Robert Przybysz

Olimpiada Historyczna

Bartosz Bartoszewski

IIe

Awans do etapu okręgowego

mgr Robert Przybysz

Olimpiada Historyczna

Weronika Jakul

IIe

Awans do finału etapu okręgowego

mgr Robert Przybysz

Olimpiada: „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Martyna Stolecka

IIe

Awans do etapu okręgowego (IV miejsce)

mgr Robert Przybysz

Olimpiada Solidarności

Bartosz Bartoszewski

IIe

Awans do etapu okręgowego (V miejsce)

mgr Robert Przybysz

Olimpiada Solidarności

Szymon Frąckiewicz

IIe

Awans do etapu okręgowego (VII miejsce)

mgr Robert Przybysz

Olimpiada Statystyczna

Paweł Jędraszek

IIIa

Awans do etapu okręgowego

mgr Szymon Pytel

Olimpiada Przedsiębiorczości

Paweł Jędraszek

IIIa

Awans do finału etapu okręgowego

mgr Szymon Pytel

Olimpiada Przedsiębiorczości

Jędrzej Soliński

IIIa

Awans do etapu okręgowego

mgr Szymon Pytel

Olimpiada Przedsiębiorczości

Piotr Kiełek

Ic

Awans do etapu okręgowego

mgr Szymon Pytel

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Paweł Jędraszek

IIIa

Awans do etapu okręgowego

mgr Szymon Pytel

Olimpiada Biologiczna

Piotr Walendowski

IIb

Awans do etapu okręgowego

mgr Danuta Posiła

G R A T U L U J E M Y ! ! !


Uwaga!
XXXI LO ma nowy adres e-mail:

foto1

 

nauka2.png